Hadımköy Kiralık Vinç

sefaköy sepetli vinçSepetli ve diğer hidrolik vinçlerle kiralama hizmeti vermekte olan Yılmazlar Vinç , günlük haftalık ve saatlik olarak kiralık sepetli vinç hizmeti vermektedir. İşletmelere çeşitli amaçlarla kiralanan sepetli vinçlerimizin iş güvenliğine verdiğimiz önem bakımından periyoduk vinç bakımları yapılmaktadır. İstanbul Hadımköy için verdiğimiz kiralık sepetli vinç hizmeti için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hadımköy Kiralık Sepetli Vinç

0212 426 00 00

0532 626 39 34

Araç Üstü Teleskopik Platform

Hadımköy Sepetli Vinç hizmeti alan müşterilerimizin birçok amaçla vinç kiralama sebepleri bulunmaktadır. Yüksek güvenlik önlemleri üzerinde deneyimli ve ehliyetli vinç operatörleriyle verdiğimiz Hadımköy kiralık sepetli vinç hizmetinde müşteri taktirini toplamaktayız.  Diğer müşterilerimize örnek vermek amacaıyla sepetli vinçlerin başlıca kullanım alanları arasında

Hadımköy Sepetli Vinçli Bina Cam Temizliği  Hadımköy Vinçli Trafo Montajı
Vinçli Cephe Montajı  Vinçli Reklam Tabela Montajı
Vinçli Klima Montajı  Vinçli Eşya Taşıma

Hadımköy Teleskopik vinç kiralama , Hadımköy Kiralık Sepetli Vinç , Hadımköy Kiralık Platform hizmetleriyle yılmazlar vinç, sepetli vinç kiralamanın haricinde Hadımköy de fabrika nakliye hizmetleri , vinçli montaj indirme ve bindirme hizmetleride vermektedir.

Hadımköy  de 70 metreye kadar yükselebilen kiralık teleskopik vinç kiralama ve 200 tona kadar ağır yük kaldırabilen kamyonlu vinç kiralama hizmetleride vermektedir.